Профіль Epsilon Comfort

Україна

Вікна з ПВХ профілю Epsilon Comfort служитимуть впродовж багатьох років, не втративши свого первинного зовнішнього вигляду і технічних характеристик.

Довговічність віконного і дверного ПВХ профілю Epsilon Comfort за висновком фахівців складає більше 40 років експлуатації.

Європейський тринадцятиміліметровий паз фурнітури дає можливість забезпечити Ваше вікно сучасними системами фурнітури, що забезпечують підвищену безпеку від проникнень ззовні.

Профільна система Epsilon Comfort виготовляється з полівінілхлориду на високотехнологічному устаткуванні за унікальною рецептурою, яка є екологічно чистою.

Всі віконні конструкції Epsilon Comfort відповідають санітарно-гігієнічним, пожежним нормам і сертифіковані по ДСТУ.

Завдяки застосуванню якісних матеріалів у виробництві профілю Epsilon Comfort і суворому дотриманню технологічних процесів, забезпечується підвищена стійкість профілю до несприятливих кліматичних умов і дій навколишнього середовища. Пластикові вікна Epsilon Comfort не бояться перепадів температур і витримують морози до 60 градусів без змін своїх технічних характеристик.

Поверхня вікон Epsilon Comfort є бездоганно білою і гладкою, а головне - не вимагає особливого догляду. Ви без зусиль зможете вимити ваші вікна звичайним домашнім миючим засобом. Вікна Epsilon Comfort дозволять Вам утілити в життя будь-які дизайнерські ідеї і колірні переваги, завдяки можливості використання чудового ламінуючого покриття. Ваші вікна можуть бути сніжно білими, різних кольрів або декорованими під різні породи дерева.

Профільна система Epsilon Comfort забезпечує вікнам оптимальну тепло- і звукоізоляцію, стійкість до атмосферних явищ, тривалий термін служби, невимогливість у догляді, високі ергономічні властивості у поєднанні з елегантним зовнішнім виглядом.