Профіль REHAU

Німеччина

Завдяки 40-річному досвіду у виготовленні профілів фірма REHAU є одним із провідних виробників віконних систем. Вже багато років REHAU зберігає традиції та довголітні ноу-хау, в той же час орієнтуючись на розвиток. Завдяки такій комбінації досвіду та інновацій REHAU стала символом перспективних рішень та якості, якому можна довіряти.

Рішення щодо нового вікна приймаються не кожного року. В ідеальному випадку така інвестиція повинна виправдовувати себе протягом всього життя. Якщо Ви цінуєте комфорт та задумуєтесь над цінами на енергію, що зростають, тоді Вам дійсно можна порадити вікна REHAU.

Захист від шуму. Багатокамерна конструкція зменшує рівень шуму у Ваших чотирьох стінах. Зі звукозахисними склами різної щільності Ви зможете задовільнити свою потребу в тиші.

Герметичність. Два контури ущільнення забезпечують захист Вашому помешканню від вітру та негоди.

Легкість у догляді. Ваше вікно легко вимити за допомогою звичайних миючих засобів. Про це турбується антистатично оброблений матеріал профільної системи, а також косий фальц та гладка основа фальцу в рамі. Закрита гладка поверхня профілю забезпечує бездоганний захист від тривалого забруднення.

Кольори та декори. Вікна REHAU можуть бути пролаковані майже всіма кольорами RAL, відповідно в наявності є різноманітні декори плівки ламінування: класичний білий, сучасний Уні, чи рустований дерев'яним декором. Світло-сірі ущільнення на білому профілі, відповідно чорні ущільнення на ламінованому профiлі.

Грунтуючись на засадах інноваційного мислення, практичного досвіду та постійно високих вимог до якості, експерти REHAU використовують безцінний досвід з інших галузей діяльності глобального концерну REHAU, таких, як внутрішні та зовнішні інженерні мережі, де також протягом багатьох років підприємством було досягнуто неабияких успіхів. Така взаємодія та тісне партнерство з виробниками, що пройшли навчання в Академії REHAU, зробили REHAU провідним постачальником профільних систем для вікон, фасадів та дверей.