Двері  Термопласт

Україна

Компанія «Термопласт» заснована в 2007 році і за короткий час стала одним з лідерів у виробництві металопластикових конструкцій та вхідних металевих дверей.

На сьогоднішній день це сучасне підприємство з виробничими потужностями понад 10 тис. конструкцій на місяць, з розвинутою дилерською мережею і мережею власних представництв.

Всі виробничі та технологічні процеси на виробництві виконуються на сучасному обладнанні німецької фірми Urban. Всі матеріали, що використовуються при виробництві продукції, сертифіковані, як і сертифіковані самі готові вироби, виготовлені компанією.

На відміну від конкурентів, фірма не зупинилася лише на виробництві металопластикових конструкцій, але й доповнила асортимент дерев’яними міжкімнатними дверима, підвіконнями, відливами, москітними сітками та вхідними металевими дверима.

Завдяки широкому асортименту товару, відмінній якості, професійній роботі персоналу, конкурентним цінам, відсутністю бюрократії, правильному менеджменту компанія досягла значних успіхів, зарекомендувавши себе як надійного виробника.

Обираючи продукцію «Термопласт», ви отримуєте якісний виріб, кваліфікований сервіс, гарантійне та післягарантійне обслуговування, найкраще співвідношення «ціна-якість».

Каталог дверей