Двері  Новий Стиль

Україна

Вже більш ніж 10 років двері ТМ «Новий Стиль» є синонімом надійності, прогресу та інновацій. Безцінний досвід кваліфікованих виробничих спеціалістів, постійно оновлюваний парк обладнання від лідерів світового ринку деревообробки, професійна команда керівників і менеджерів – все це дозволяє компанії створювати продукцію, що відповідає європейським вимогам і стандартам. А впровадження новітніх технологій у виробництві поєднується із застосуванням сучасних матеріалів та екологічно чистої сировини найвідоміших та перевірених постачальників.

Інвестування коштів не лише в сучасне обладнання, але і в навчання спеціалістів – це запорука успіху компанії у довгостроковій перспективі.

Сьогодні з упевненістю можна говорити про те, що ТМ «Новий Стиль» - абсолютний лідер у виробництві міжкімнатних дверей. Якість і дизайн продукції оцінили мешканці 20 країн світу в Європі, Азії, на Близькому Сході та в Північній Америці. Виробничі потужності заводу – більш ніж 5000 полотен на добу – легко дозволяють забезпечити постійно зростаючий попит на ринках збуту, що розширюються.

Використовуючи креативні дизайнерські рішення та сучасні інженерні технології, компанія створює продукцію, що задовольняє смаки від цінителів перевіреної часом «класики» до шанувальників сучасного і модного стилю «модерн».

Maestra

Спеціальний випуск (ПВХ)

Intera DeLuxe (ПВХ)

Intera

Fortis

Modern

Quadra

Colori

Simply (грунтовані полотна під фарбування)