Двері  Медіа-Пласт (міжкімнатні)

Україна

ТОВ "Медіа-Пласт Україна" завдяки власній технології виготовлення дверних заповнень, відмінній якості та низьким цінам зарекомендувало себе на ринку з найкращого боку: постійно розширюється спекр моделей, впроваджуються технологічні новинки, зростає зацікавленість іноземних партнерів. Довершений дизайн, точність форм, висока якість продукції від "Медіа-Пласт Україна" відповідає найновішим вимогам європейських стандартів, а найголовніше - споживачів, та доповнить кожну оселю затишком і зручністю.

Продуманий дизайн, особливо у вітражах із застосуванням елементів інкрустації, не залишить байдужими найбільших скептиків, а простота замовлення дозволить отримати будь-яку зі 72 моделей заповнень, в тому числі виконані з екструдованих листів відомої німецької фірми VEKA, у різноманітних кольорах (золотистий дуб, махаон, червоне дерево тощо) та в найкоротші терміни.

Дверні заповнення. Полівінілхлорид володіє великою кількістю переваг, які дозволяють успішно використовувати його для виготовлення дверних та віконних конструкцій. Перевагами ПВХ є те, що це важкозаймистий та самозгасаючий матеріал, стійкий до впливу лугів, кислот, вапна та інших природних впливів, може використовуватися багаторазово, без втрати якісних характеристик.

Але останнім часом на ринку Європи впроваджуєтья новий вид заповнень для металопластикових дверей, на зміну звичайним склопакетам та склопакетам зі шпросами (блискучі рамки всередині склопакету) приходять сучасні, високотехнологічні заповнення, що вирізняються відмінними термоізоляційними властивостями, особливою стійкістю до атмосферних впливів та ультрафіолетового проміння, легкістю, простотою у догляді.

Ці дверні заповнення виготовляються з твердих полівінілхлоридних листів, екструдованого пінополіуретану, всередину монтується склопакет, виготовлений із візерункового скла, чи з використанням вітражу.

Широкий асортимент моделей дозволяє задовільнити найвибагливіших і вибрати двері, що доповнять будь-який дизайн.