DoorHan

Гаражні секційні воротаГаражні секційні ворота DoorHan - сучасне рішення для перекриття гаражних проємів. Ворота DoorHan займають мінімум простору, розраховані на тривалий термін служби, комфортні і безпечні в експлуатації.

Енергозбереження. За результатами об'єктивних досліджень підтверджено, що ворота компанії DoorHan володіють найвищими енергозберігаючими характеристиками, зберігають тепло всередині приміщення в холодну пору року та комфортну температуру в спеку.

Мініиальні терміни виготовлення і поставки. Завдяки розвиненій виробничо-складській мережі та грамотно побудованій логістиці терміни поставки воріт DoorHan зведено до мінімуму.

Ваша індивідуальність. Компанія DoorHan пропонює велику кількість варіантів виконання гаражних воріт, що дозволить підібрати зовнішній вигляд, максимально відповідний до дизайну вашого будинку. Широкий вибір кольорів і додаткових аксесуарів дозволяє створити неповторний вигляд гаражу.

Надійність та довговічність. Ворота DoorHan розроблені з врахуванням експлуатації в різноманітних кліматичних умовах і розраховані на сезонні коливання температур, завдяки чому вони працюють безперебійно при будь-якій погоді та не промерзають у зимовий період. Цього досягнуто за рахунок виготовлення воріт зі спеціальних сендвіч-панелейта використання ущільнювачів, призначених надійно зберігати мікроклімат гаражу.

Зручність і комфорт. Гаражні ворота DoorHan можуть бути автоматизовані спеціально розробленими електроприводами, що розраховані на експлуатацію в широкому діапазоні температур (від -20 до +55 град.С). Автоматичні секційні ворота DoorHan керуються дистанційно - натискаючи кнопку на пульті ви відчиняєте та зачиняєте гараж не виходячи з автомобіля.

Компанія DoorHan виготовляє увесь спектр продукції, що служить для захисту території та приміщень, а також для обмеження доступу. Вся продукція випускається на сучасному обладнанні із застосуванням високоякісних матеріалів. Вибираючи продукцію компанії DoorHan, ви вибираєте високі технології, гарантовану якість та сучасний стиль. Розширюйте свої можливості разом з нами.