Двері  Milano

Україна

Приватне підприємство "Мілано" працює на ринку України з 2000 року. Основним напрямом діяльності компанії є виготовлення вхідних метелевих дверей, декорованих панелями МДФ, а також будівельних дверей. За відносно короткий термін існування, завдяки високій якості при невисокій ціні, фірма зуміла завоювати вагоме місце в секторі даної продукції.

Двері "Мілано" відповідають усім обов'язковим вимогам та пройшли багаторазові випробування.

• Високий ступінь захисту. Двері зроблені з двоміліметрового металу у профільному виконанні, сердечники замків захищені броненакладками, з боку петель сталеві антизрізи.
• Безвідмовність та довговічність. Використання спеціалізованих замків та точність виконання розмірів конструкцї забезпечують надійність роботи дверей "Мілано" напротязі всого терміну експлуатації.
• Привабливий зовнішній вигляд. В якості декору використовуються панелі МДФ різноманітних кольорів та малюнків, які дозволяють оптимально підібрати відповідність вхідних дверей до обстановки приміщення та міжкімнатних дверей.

Завдяки широкій гамі малюнків та кольорів панелей МДФ двері "Мілано" можуть задовольнити будь-який смак з естетичного боку, а висока якість продукції не залишить сумнівів навіть у найвимогливіших замовників.

Двері "Мілано" комплектуються тільки врізними замками провідних виробників, таких як KALE, GARDIAN (Росія) , MOTTURA, CISA (Італія), сердечниками Mul-t-Lock (Ізраїль).