Двері  Brama

Україна

Виробництво та технології. Компанія "БРАМА" розпочала свою діяльність у 2003 році й на сьогодні є одним з найбільших виробників міжкімнатних дверей в Україні.
Сучасне обладнаня відомих європейських виробників та новітні технології, впроваджені у виробництво, а також висококваліфікований персонал дозволили в короткий термін налагодити серійне виробництво якісної продукції.
Компанія "БРАМА" виготовляє всі компоненти дверних блоків - дверні полотна, дверні коробки та лиштву. До них також пропонується широкий вибір аксесуарів.

Дизайн. Продукція компанії "БРАМА" - це поєднання нових тенденцій європейського дизайну та зарекомендованих часом традицій.
Крім того, кожна модель верей "БРАМА" створюється із врахуванням вимог ергономіки, а також відповідно до санітарних та будівельних стандартів.
Широкий модельний ряд різних за стилем дверей дозволить обрати споживачеві саме ті двері, що відповідають його інтер'єру за стилем та кольором.

Для користувачів.
• Асортимент продукції та широкий ціновий діапазон дозволяють зробити оптимальний вибір з різних видів покриття відповідно до умов експлуатації та бюджету замовника;
• Модельний ряд і кольорова гама дозволяють проектувати інтер'єр в різноманітних стилях;
• Завдяки конструкції дверного блоку (четверть і коробка з ущільнювачем), двері "БРАМА" відповідають всім сучасним естетичним, ергономічним та санітарним нормам;
• Конструкція дверного полотна та сучасні матеріали забезпечують стабільний гарний вигляд дверей упродовж всього терміну експлуатації;
• Залежно від умов експлуатації, є можливість змінювати тип замка - циліндричний, під ключ та сантехнічний; замки всіх типів мають однакові приєднувальні поверхні.